Şimdi Bağışçımız Olun

Mutlu Bayramlar Çikolatası
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Mutlu Bayramlar Çikolatası

Bağış Hediyeleri

Mutlu Bayramlar Çikolatası

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Çocuklarımızın yarınlara daha güvenle bakabilmesi için 1863'ten bu yana büyük bir inançla sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza, bayramlar için hazırladığımız Mutlu Bayramlar Çikolatasınıntercih ederek katkıda bulunabilirsiniz.

Rengârenk ambalajlı çikolataların göründüğü kutusuyla bayram hediyeniz, hem sevdiklerinizin ağzını tatlandıracak bir mutlu bayramlar dileği hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine güç katan bir armağan olacak.
 


Ürün Özelliği

  • 120 gr Melodi Dökme Çikolata
  • Şeffaf kapaklı etiketli metal kutu (Etiket üzerindeki çizim Darüşşafakalı öğrencilerimize aittir)
  • Darüşşafaka Bayram Kutlama Bağış Kartı (8*8)

Bağış Tutarı: 300 TL
Stoklarla sınırlıdır.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında:Ürünler,Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    [email protected]    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161-#2216     [email protected]    

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?