Şimdi Bağışçımız Olun

Model UN Projesi
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Model UN Projesi

Akademik Projelerimize Destek

Bağışınızla MUN Kulübü çalışmalarına destek olabilirsiniz.

MUN Kulübü çalışmaları kapsamında münazara tekniklerini öğrenen ve bu kapsamda düzenlenen uluslararası yarışmalara katılan Darüşşafaka Lisesi öğrencileri, tüm dünyayı ilgilendiren sorunlarla ilgili görüşlerini paylaşmayı, bunlar üzerinde düşünmeyi ve görüşlerini savunmayı öğreniyor.

Birleşmiş Milletler’in gündemindeki konuları ele alan bu konferanslarda öğrenciler, Birleşmiş Milletler’de temsil edilen ülke ve uluslararası organizasyonları (insan hakları örgütleri gibi) birebir temsil ediyor. Bir yandan araştırma ve fikirlerini ifade etme becerilerini geliştirirken, bir yandan da resmi dokümanlar hazırlamayı öğrenip, topluluk karşısında konuşma ve ikna becerilerini güçlendiriyorlar. 

Bu konferanslara katılan öğrenciler, dünya gündemindeki konulara kişisel değil, ekip ruhuyla bakmayı, kavga ederek değil, tartışarak çözüm üretmeyi, yıkıcı değil, yapıcı olmayı ve savaşçı değil, barışçı olmayı öğreniyorlar.

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2475              [email protected] 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?