Şimdi Bağışçımız Olun

Mekin Hatay Anısına Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Mekin Hatay Anısına Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

 

Merhum Mekin Hatay
(1936-2023)

9 Haziran'da aramızdan ayrılan, Darüşşafaka dostu Mekin Hatay'ın hatırasını yaşatmak amacıyla ailesi tarafından oluşturulan bu bağış kampanyasından elde edilecek gelir, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimlerine kaynak yaratacak.

Eğitim sevdalısı Mekin Hatay'ın ismini yaşatacak bu kampanya; Darüşşafakalı öğrencilerin çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler  olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti İş Bankası hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Mekin Hatay Anısına Bağış Kampanyası yazmanızı rica ederiz.

İş Bankası -TR24 0006 4000 0011 3860 0018 63 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800

     

 

    

bagis@darussafaka.org 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?