Şimdi Bağışçımız Olun

Kitapcan Kitap Hediye Kartı
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Kitapcan Kitap Hediye Kartı

Bağış Kampanyalarımız

Kitapcan Kitap Hediye Kartı

Kitapcan kartlar ile öğrencilerimiz daha çok okuyor.

Herkese Kitap Vakfı tarafından üretilen ve dünyanın ilk ön ödemeli (prepaid) kitap hediye kartı olan Kitapcan ile öğrencilerimizin okuma alışkanlığı geliştirmesine yardım edin.

Birincil amacı Türkiye’de kitap okumayı özendirmek, sevdirmek, kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak, Türkiye’nin her yerinde yaşayan gençlerin eşit şartlarda kitaba ulaşmalarını sağlamak, kitap hazinemizin kaybolmadan yeni nesillere aktarılmasını temin etmek ve herkese, her yerde kitap okutmayı başarmak olan Herkese Kitap Vakfı’nın kurucu başkanı Bülent Şenver*, aynı zamanda bir Darüşşafakalı.

Siz de okumayı sevdirmenin yanı sıra, öğrencilerimize kitapçıda vakit geçirmenin, yeni çıkan kitapları takip edip satın almanın o tarifsiz zevkini tattırmak isterseniz, seçeceğiniz bir sınıfın bir yıl boyunca Kitapcan Velisi olabilir, kurum çalışanlarınızla öğrencilerimizi aylık kitap sohbetlerinde bir araya getirebilirsiniz. 

Kitapcan Veliliği ile ilgilenen destekçilerimiz öğrencilerimizin kartlarına aylık 50 TL yüklenmek üzere bağışlarını gerçekleştirebilirler. Detaylı bilgi için 0212 939 28 00 #2475 dahili numaradan bize ulaşabilirsiniz. 

Eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza katkılarınızı bekliyoruz!

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org