Şimdi Bağışçımız Olun

İstanbul Maratonu
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

İstanbul Maratonu

Genel Bağışlar

41. İstanbul Maratonu’nda eğitim için koşuyoruz

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 3 Kasım 2019 Pazar günü düzenlenecek 41. İstanbul Maratonu’nda bu yıl okulumuza başlayan 122 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz. Gönüllü koşucularımızın yanı sıra Maraton'da kardeşleri için koşmaya hazırlanan Darüşşafaka öğrencileri de kampanyalarına başladı. Öğrencilerimizden oluşan koşu takımımızı desteklemek için BURADAN  bağış yapabilirsiniz.

Hedefimiz sınavımızda başarılı olarak 35 farklı ilden Darüşşafaka’ya gelen, annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz 122 yeni öğrencilerimizin 1 yıllık eğitim masraflarını destekleyecek 1 Milyon TL’ye ulaşmak!

41. İstanbul Maratonu için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Henüz kayıt işlemini gerçekleştirememiş olan koşucular 31 Ekim, 1 - 2 Kasım tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan İstanbul Maraton ve Spor Fuarı'nda yer alan STK'lar arasından seçecekleri her hangi bir kuruma bağış yaparak geç kayıt fırsatından faydalanabilirler (Kayıt ücreti 130 TL + Fuar'da seçeceğiniz STK'ya 50 TL bağış miktarı). Gönüllülerimiz dilerlerse Halk Koşusu kategorisine aynı fuarda ücretsiz kayıt yaptırabilirler.

Adımlarınızı nasıl bağışa dönüştüreceksiniz?

2018 yılında 7'den 70'e eğitim sevdalısı İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka için koştu.
2018 yılında 7'den 70'e eğitim sevdalısı İstanbul Maratonu'nda Darüşşafaka için koştu.

41. İstanbul Maratonu’na kayıt olduktan sonra bağış kampanyası başlatmak ve çevrenizi harekete geçirerek bağış toplayabilmek için Adım Adım ailesine üye olmalısınız.
Adım Adım ailesine katılmak için İyilik Peşinde Koş Platformu’na (İPK) BURADAN  kayıt olabilirsiniz!

Darüşşafaka Cemiyetinin projesi: “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız”

2018'de "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşan" Darüşşafaka gönüllüleri...
2018'de "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşan" Darüşşafaka gönüllüleri......

İPK’da profilinizi oluşturduktan sonra Darüşşafaka Cemiyetinin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seçmeniz ve ardından oluşturduğunuz linki çevrenizle paylaşarak bağış kampanyanızı başlatabilirsiniz!

Koşmasanız da bağış kampanyası yapabilirsiniz!

İstanbul Maratonu’nda Halk Koşusu kategorisine katılarak da bağış kampanyası yapabilirsiniz.

Adımlarınız eğitimle yaşamları değiştirecek

2018'de "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşan" Darüşşafaka gönüllüleri...
2018'de "Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşan" Darüşşafaka gönüllüleri...

İPK üzerinden başlattığınız kampanyayla 21 Ekim -18 Kasım 2019 tarihleri arasında bağış toplayabilirsiniz.

41. İstanbul Maratonu hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul AŞ tarafından düzenlenen ve dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan İstanbul Maratonu, üç kategoride koşulacak:
Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) tarafından Altın Kategoride gösterilen dünyanın sayılı maratonlarından biri olan İstanbul Maratonu bu yıl, 42 km (maraton), 15 km ve Halk Koşusu olmak üzere üç kategoride gerçekleştirilecek.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme 

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 28 00 #2481              adimadim@darussafaka.org

 

1) 41. İstanbul Maratonu’na kaydını yaptır: 41. İstanbul Maratonu için henüz kayıt işlemini gerçekleştirememiş olan koşucular, 31 Ekim, 1 - 2 Kasım tarihleri arasında Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan İstanbul Maraton ve Spor Fuarı'nda yer alan STK'lar arasından seçecekleri her hangi bir kuruma bağış yaparak geç kayıt fırsatından faydalanabilirler (Kayıt ücreti 130 TL + Fuar'da seçeceğiniz STK'ya 50 TL bağış miktarı). Gönüllülerimiz dilerlerse Halk Koşusu kategorisine aynı fuarda ücretsiz kayıt yaptırabilirler. 2) Adım Adım ailesine üye ol: Adım Adım ailesine katılmak için İyilik Peşinde Koş Platformu’na ( https://ipk.adimadim.org/ ) kayıt ol! 3) Bu iki adımı tamamladıktan sonra adimadim@darussafaka.org adresine mail at! 4) 7 Ekim 2019 Pazartesi günü İPK profilinden Darüşşafaka Cemiyetinin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seç.. 5) 21 Ekim- 18 Kasım 2019 tarihleri arasında İPK üzerinden oluşturduğun profil linkini paylaşarak çevreni bağış için harekete geçir!
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?