Şimdi Bağışçımız Olun

İsmail Vural İsel Anısına Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

İsmail Vural İsel Anısına Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Merhum İsmail Vural İsel
(1964-2023)


Darüşşafaka Cemiyeti Üyemiz ve 1983 yılı Darüşşafaka Lisesi mezunumuz İsmail Vural İsel’in, 28 Mart 2023 tarihinde aramızdan ayrılmasının hüznünü yaşıyoruz.

İsmail Vural İsel’in yardımsever ruhunu yaşatmak amacıyla, ailesiyle sevenleri tarafından oluşturulan bu kampanyadan elde edilecek gelir; Darüşşafakalı öğrencilerin çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasına, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak. Sizleri de bu kampanyaya bağış yapmaya davet ediyoruz

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti İş Bankası hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve İsmail Vural İsel Anısına Bağış Kampanyası yazmanızı rica ederiz.

İş Bankası -TR24 0006 4000 0011 3860 0018 63 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800

     

 

    

bagis@darussafaka.org 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?