Şimdi Bağışçımız Olun

İş Yıl Dönümü Tebrik Sertifikası 1 - Elektronik
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

İş Yıl Dönümü Tebrik Sertifikası 1 - Elektronik

Özel Gün Bağışları

İş Yıl Dönümü Tebrik Sertifikası 1 - Elektronik

Çalışanlarınızın ve sevdiklerinizin kıdem yılını Darüşşafaka'nın "İş Yıl Dönümü Tebrik Sertifikası" ile kutlayarak, onlara anlamlı bir armağan, öğrencilerimize iyi bir gelecek verebilirsiniz. 

Çocuklarımızın yarınlara daha güvenle bakabilmesi için 1863 yılından bu yana büyük bir inançla sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza,  "İş Yıl Dönümü Tebrik Sertifikası”nı tercih ederek katkıda bulunabilirsiniz.

Çalışanlarınızın ve sevdiklerinizin kıdem yıl dönümünü bu özel sertifikalarımızla kutlayarak hem onlara anlamlı bir armağan verebilir hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimle geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

Sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için 2. sayfada yer alan "Hediye Sertifika Bağış" alanındaki ilgili yerleri doldurmanızı rica ederiz:

  • Sertifika Gönderilecek Kişinin Adı Soyadı
  • Sertifikanın Gönderileceği E-posta
  • Sertifika Gönderen Kişinin Adı Soyadı

Bağış tutarı 200 TL'dir. Sertifika metni üzerinde bağış tutarı belirtilmemektedir.(Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

"İleri tarihli bir gönderim" seçeneğini işaretleyerek İş Yıl Dönümü Tebrik Sertifiakanızı istediğiniz bir tarihte gönderim sağlayabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495     [email protected]
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2166        [email protected] 

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?