Sertab Erener Konseri

Genel Bağışlar

Sertab’ın Müzikali bu kez "eğitimde fırsat eşitliği" için sahnede!

Destekçileriyle her geçen gün daha da güçlenen Darüşşafaka Cemiyeti olarak her yıl düzenlediğimiz bağış konseri geleneğimize devam ediyoruz. Sertab Erener’in katılımcılarını eşsiz bir zaman yolculuğuna çıkarttığı ve ilk günden bu yana kapalı gişe oynayan Sertab’ın Müzikali bu kez Darüşşafaka için sahnede! Teberrulu biletlerimizin haricinde diğer kategoriledeki biletleri Biletix'ten almak için burayı tıklayabilirsiniz.

Ülkemizin en önemli sanatçılarından Sertab Erener, başarıdan başarıya koşan Darüşşafaka öğrencileri için 26 Mart Salı günü saat: 20:30’da Maslak UNIQ Hall İstanbul’da muhteşem bir gösteriye imza atacak.

Kariyerinin en sevilen parçalarını; Beyhan Murphy’nin eşsiz koreografileri, görkemli bir sahne dekorasyonu ve çok özel kostümlerle yorumlayacak olan katılımcılara Sertab Erener büyüleyici bir deneyim vaat ediyor.

Pangea'nın mekan sponsorluğunu üstlendiği konserden elde edilecek gelir Darüşşafaka öğrencilerinin aldığı eğitimde teknolojik dönüşümün sağlanması için bilgisayar laboratuvarının yenilenmesinde kullanılacak.

Siz de alacağınız teberrulu biletler ile öğrencilerimizin başarılarında katkı sahibi olabilirsiniz.

2. Kategori: 1.000 TL

3. Kategori: 500 TL

Diğer kategorideki biletleri Biletix'ten almak için burayı tıklayabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Bilgi için:

Kurumsal bilet alımları için    +90 212 939 2800 #2495   bagis@darussafaka.org    
Bireysel bilet alımları için +90 212 939 2800 #2475   bagis@darussafaka.org  

Şimdi Bağışçımız Olun

Sertab Erener Konseri
Bugünden başlayarak takip eden ayların 2. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;