Ramazan Bayramı Bağışı - Fitre Bağışı - Zekât Bağışı 2018 | Darüşşafaka

Ramazan Bayramı Bağışı - Fitre Bağışı - Zekât Bağışı 2018

Genel Bağışlar

Ramazan Bayramı Bağışı

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 155 yıldır annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza hayırseverlerin bağışlarıyla nitelikli eğitim olanağı sağlıyoruz.

                  Siz de annesi ya da babası hayattta olmayan çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları için Darüşşafaka'ya destek olun...

Bugün ülkemizin 69 ilinden sınavla seçilmiş, 1000’e yakın babası ya da annesi vefat etmiş çocuğumuza hem şefkatli bir yuva hem de çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyoruz. Siz de bu Ramazan ayında az çok demeden yapacağınız bayram bağışlarınızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz. 

Fitre ve zekât bağışlarınız Darüşşafaka’ya

Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da “fitre ve zekât” bağışı kabul eden Cemiyetimiz, fitre ve zekat niyetiyle yaptığınız bağışları, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını (eğitim, beslenme, barınma, kıyafet, sağlık) karşılamak için kullanılmaktadır.

                      Bu Ramazan fitre ve zekat bağışlarınız Darüşşafakalı öğrencilere gelecek olsun!..

Siz de bu Ramazan ayında yapacağınız bayram, fitre ve zekat bağışı ile anneleri ya da babaları yanlarında olamasa da çocuklarımızın  iyi bir gelecekleri olmasına destek olabilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın ilgili açıklaması

Zekât, kendilerine zekat verilmesi caiz olan kimselere doğrudan teslim edilebileceği gibi, aracı vasıtası ile de ulaştırılabilir. Bu aracının birey olması ile kurum olması arasında fark yoktur. Buna göre bir sivil toplum kuruluşu, toplayacağı zekâtları Kur'an'da belirlenen yerlere/fakir ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorsa aracı konumunda olan bu kuruluşlara zekât emanet edilebilir. (Açıklamayı buradan okuyabilirsiniz)

Diğer bağış kanalları:

  • BANKALAR (HAVALE-EFT): TL, ABD Doları ve Euro hesap bilgilerimize ulaşmak için tıklayınız
  • BANKALAR (Telefon, İnternet Bankacılığı  "bağış" menüleri  ve ATM’ler)
  •  ATM’ler “bağış” menüleri

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org 

                       

Şimdi Bağışçımız Olun

Ramazan Bayramı Bağışı - Fitre Bağışı - Zekât Bağışı 2018
.00
Bugünden başlayarak takip eden ayların 3. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;