Bayram Bağışı | Darüşşafaka

Bayram Bağışı

Genel Bağışlar

Kurban Bayramı bağışlarınız öğrencilerimize gelecek olsun

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 155 yıldır annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza hayırseverlerin bağışlarıyla nitelikli eğitim olanağı sağlıyoruz.                   

Bugün ülkemizin 69 ilinden sınavla seçilmiş, 1000’e yakın babası ya da annesi vefat etmiş çocuğumuza hem şefkatli bir yuva hem de çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyoruz. Siz de bu Kurban Bayramı’nda az çok demeden yapacağınız bayram bağışlarınızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz. Bayram bağışı için bu sene önerdiğimiz tutar 750 TL'dir. Ancak dilediğiniz tutarda yapacağınız her bağış bizim için çok kıymetlidir.

Vekaleten kesimli kurban bağışı kabul edemiyoruz

Öğrencilerimizin et ihtiyacını, siz değerli bağışçılarımızın yıl boyu yaptığı adak bağışlarıyla karşıladığımız için Cemiyetimiz, bu Kurban Bayramı'nda da vekaleten kesimli kurban bağışı kabul edememektedir.

Bayram bağışlarınız  Darüşşafakalı öğrencilere gelecek olsun!

Bayram bağışlarınız öğrencilerimizin ihtiyaçları için kullanılmaktadır

Yapacağınız bağışlar, her zaman olduğu gibi “7 gün 24 saat” yaşamlarını Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda sürdüren öğrencilerimizin başta eğitim olmak üzere gıda, barınma, giyim ve sağlık giderlerine harcanacaktır.

Kurban Bayramı Bağışımı Neden Darüşşafaka’ya Yapmalıyım?

155 yıllık “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim olanağı sunuyoruz. Bir velimizin dediği gibi: “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmiş bir çocuk içinse en büyük hediye Darüşşafaka’dır.” Siz de bu bayram Darüşşafaka’ya bağış yaparak onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.

Kurban Bayramı Bağışımı Darüşşafaka’ya nasıl yapabilirim?

Bu sayfadaki online bağış menümüzü kullanarak kredi kartınızla aylık düzenli veya tek seferlik bağış yapabilirsiniz. Dilerseniz tek seferlik bağışı, banka kartınızla da yapabilirsiniz.

HAVALE-EFT

Hesap numaralarımıza buradan ulaşabilir, hesabınızdan alıcısı Darüşşafaka Cemiyeti olacak şekilde otomatik (düzenli) ödeme talimatı verebilir veya tek seferlik bağışta bulunabilirsiniz.

İNTERNET/TELEFON BANKACILIĞI

Akbank, Albaraka Türk, Denizbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, ICBC Turkey, ING Bank, Kuveyt Türk, Odeabank, QNB Finansbank, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası internet bankacılığı BAĞIŞ menülerinden bağış yapabilirsiniz.

MOBİL BANKACILIK

Garanti Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, QNB Finansbank, TEB, Vakıfbank ve Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamalarındaki BAĞIŞ menüsünden Darüşşafaka’yı seçerek bağış yapabilirsiniz.

PTT

Tüm şubelerden 1863 numaralı hesaba bağış yapabilirsiniz.

Neden şimdi?

Ülkemizde annesi veya babası hayatta olmayan, maddi durumu iyi bir eğitim almak için yetersiz, yetenekli birçok çocuğumuz var. Birlikte daha fazla çocuğumuzun yaşamını sevgi dolu bir yuva ve nitelikli eğitimle değiştirmek için hepimizin yapabileceği bir şeyler var! 

Yurt dışında yaşayan ve bayram bağışını yabancı bir bankanın kredi kartıyla gerçekleştirmek isteyen destekçilerimiz GlobalGiving.org sitesinde yer alan bağış sayfamızdan bu arzularını sorunsuzca gerçekleştirebilirler.

Vergi Muafiyeti Hakkında Bilgilendirme

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 28 00 #2475              bagis@darussafaka.org

Şimdi Bağışçımız Olun

Bayram Bağışı
.00
Bugünden başlayarak takip eden ayların 2. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;