Adak Bağışı

Genel Bağışlar

Adak bağışları et stok durumumuz göz önünde bulundurularak belirli aralıklarla kabul edilmektedir. Kesilen adaklar, 7 gün ve 24 saatini okulumuzda geçiren 1.000’e yakın öğrencimizin et ihtiyacında kullanılmaktadır.

Adak bağışınız yedi hissede bir büyükbaş kesimi olarak gerçekleştirilmektedir. Adak etleri, okulumuzun yemekhanelerinde kullanıldığı için, kesimler tek tek değil, gruplar halinde yapılmaktadır. Öğrencilerimizin tatilde olduğu yaz döneminde yaptığınız adak bağışlarının kesimi ise öğrencilerimiz okula döndükten sonra gerçekleştirilir. Kesimden önce adak kurban bağışında bulunan bağışçılarımız, kesim yeri ve saati hakkında telefon veya email ile bilgilendirilir. Dileyen bağışçılarımız, dini kurallara uygun olarak modern mezbahalarda gerçekleştirilen kesimlere katılabilir. Kesime katılamayan bağışçılarımızla kesim tutanakları daha sonra email yoluyla paylaşılır.

Bilgilendirme: Et ihtiyacımız, 2016-2017 eğitim-öğretim yılının sonuna kadar, bağışçılarımızın bağışları sayesinde karşılanmıştır. Bu tarihten sonra Adak kabulüne başlayacağız. İlginize teşekkür ederiz. 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2494              bagis@darussafaka.org 

Şimdi Bağışçımız Olun

Adak Bağışı
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;