Şimdi Bağışçımız Olun

F.Saynur Süsoy Şahin Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

F.Saynur Süsoy Şahin Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

 

4 Eylül 2021 tarihinde ani şekilde aramızdan ayrılan, canım annemiz, eşimiz, kardeşimiz, ablamız, halamız, teyzemiz ve öğretmenimiz F.Saynur SÜSOY ŞAHİN adını yaşatmak amacıyla, ailesi ve sevenleri olarak Darüşşafaka Cemiyeti’nde bağış kampanyası başlattık. 

Sevgili annemiz ve öğretmenimiz F.Saynur SÜSOY ŞAHİN, Atatürk'ün silah arkadaşı ve 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkan 18 kişiden biri olan (Tokatlı) Mustafa Vasfi Süsoy'un torunudur. 38 yılı aşkın ilkokul öğretmenliği yaptı ve hayattayken amacı tüm çocuklara ışık olmaktı. Dünyanın en çalışkan, en vefakar, en cömert, en fedakar, iyi yürekli, güleryüzlü ve pozitif insanlarından biriydi. Yüzlerce öğrenci yetiştirdi ve binlerce kişinin hayatına dokundu, iz bıraktı. O öğrenciler kimbilir belki sizi muayene etti, belki sizin en karmaşık davanızı çözdü, belki size ve sizin çocuklarınıza öğretmenlik yaptı, belki sizi bir haksızlığa karşı korudu, belki size en büyük iyiliği yaptı. Şimdi onun yaşarken yaptığını devam ettirme sırası bizde. Gelin bir ışık da siz olun.

Darüşşafakalı çocukların yanında olmamıza, hayatlarına dokunmamıza destek olmak için sizler de dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Yapacağınız her destek, Darüşşafakalı çocuklarımızın çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak. 

Desteğiniz için teşekkür ederiz.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti QNB Finansbank              IBAN:  TR81 0011 1000 0000 0000 0018 63  e gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve F.Saynur Süsoy Şahin yazmanızı rica ediyoruz. Örneğin; Ali Yılmaz 0532 666 66 66 - F.Saynur Süsoy Şahin

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800 #2475              [email protected] 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?