Şimdi Bağışçımız Olun

Dijital Eğitim Desteği
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Dijital Eğitim Desteği

Genel Bağışlar

Aylık 200 TL bağışınızla öğrencilerimizin dijital eğitimlerine destek olabilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak, 1863 yılından bu yana “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonuyla öğrencilerimizin hayatını nitelikli eğitimle değiştiriyor ve ülkemizin yarınlarını aydınlatıyoruz. 

Çağın yetkinlikleriyle yetiştirdiğimiz annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli öğrencilerimizin eğitim, barınma, beslenme, kıyafet, kişisel bakım ürünleri, sağlık, kültürel ve sosyal aktivitelere katılım gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

Tüm bunların yanı sıra çocuklarımızın öğrenme süreçlerinde onlara zaman ve mekâna bağlı kalmaksızın sunduğumuz dijital eğitim sayesinde de eğitim materyal ve içeriklerine kolayca erişmelerini sağlıyor, hayırseverlerimizin destekleriyle çocuklarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.
Öğrencilerimizin, tabletlerine indirdikleri uygulamaları kesintisiz kullanmaları için onlara dijital eğitim desteğinde bulunabilir, çocuklarımızın yüzünde gülümseme olabilirsiniz.

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı web sayfamızdan sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Bankadan düzenli bağış yapmak için hesabınızdan Darüşşafaka Cemiyeti hesabına otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2251    [email protected]
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161    [email protected]
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?