Şimdi Bağışçımız Olun

Dereceli Termos-Kırmızı
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Dereceli Termos-Kırmızı

Yeni Yıl

Dereceli Termos-Kırmızı

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Yeni başlangıçlar ve taptaze umutlarla karşıladığımız bu yeni yılda da sevdikleriniz ya da kendiniz için Darüşşafaka Dereceli Termos alarak, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

İçindeki sıvının sıcaklığını gösteren akıllı led ekranıyla Darüşşafaka Dereceli Termos; hem sevdiklerinizin içini ısıtacak bir yeni yıl hediyesi hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine güç katan bir armağan olacak.

Ürün Özellikleri

  • 400 ml
  • İçindeki sıvının sıcaklığını gösteren akıllı led ekran
  • Süzgeçlidir.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
 

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2166-2216     bagis@darussafaka.org    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?