Şimdi Bağışçımız Olun

Deprem Destek Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Deprem Destek Kampanyası

Genel Bağışlar

Darüşşafaka Deprem Destek Kampanyası

Depremden etkilenen çocuklarımıza, Darüşşafaka çatısı altında nitelikli eğitim ortamını birlikte oluşturuyoruz.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak, anne ve/veya babasını kaybetmiş, maddi imkânları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza her zaman şefkat yuvası olduk. Bu zamana kadar, deprem gibi doğal afetlerden zarar gören bölgelerden eğitim kurumlarımıza getirdiğimiz çocuklarımıza kol kanat gerdik, nitelikli eğitim almalarını sağlayarak onları pırıl pırıl geleceklerine hazırladık.

Şimdi de on bir ilimizde yaşanan depremde anne ve/veya babasını kaybeden çocuklarımıza 8 yıl kesintisiz nitelikli eğitim vermek için kontenjanımızı artırdık.

İlk etapta, başta Türkiye İş Bankası olmak üzere çok sayıda bağışçımızın katkılarıyla, 2023-2024 eğitim öğretim döneminde depremzede çocuklarımızın Darüşşafaka ailesine katılması için hazırlıklarımıza başladık.

Depremden etkilenen çocuklara çok daha fazla imkân tanımak, hak ettikleri nitelikli eğitimi sunmak ve deprem bölgesinden çok daha fazla öğrenciye ulaşmak adına yeni bir bağış kampanyası oluşturduk.

Bu bağış kampanyasına vereceğiniz kıymetli desteklerinizle; dersliklerimizin ve laboratuvarlarımızın sayısını artıracak, öğrencilerimizin bu mekânlarını çağın teknolojisine uygun şekilde geliştireceğiz. Öğrenci evlerimizi, etüt ve çalışma alanlarımızı kapasitemize uygun hale getirecek ve oyun alanlarını artıracağız.

Öğrencilerimizin teknoloji destekli eğitimleri için tablet ve bilgisayar sayımızı artıracağız. Depremden etkilenen çocuklarımıza yeteneklerini keşfedip geliştirecekleri bir eğitim ortamı sunmak amacıyla yetenek atölyelerimizin sayısını artıracak; müzik, spor ve sanat alanlarını kapasiteye göre düzenleyecek ve yine bu alanların sayısını artıracağız.

Psikolojik, sosyal ve duygusal olarak depremden etkilen öğrencilerimize destek olmak için nitelikli öğretmen sayımızı artıracağız. Psikolojik destek programlarımızla ve nitelikli eğitimle öğrencilerimizi daha iyi bir geleceğe hazırlayacağız.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 276 67 14              bagis@darussafaka.org 
Kurumsal bağış için:              kurumsalbagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?