Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Yılbaşı Masa Takvimi
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka Yılbaşı Masa Takvimi

Özel Gün Bağışları

Darüşşafaka 2023 Yılı Masa Takvimi

Üç yüzyıl boyunca Darüşşafaka'da eğitim görmüş öğrencilerin resimlerinden oluşan geleneksel Darüşşafaka Masa Takvimi'ni tercih ederek, Darüşşafaka'nın 1863'ten beri bu ülkenin çocuklarına tanıdığı "Eğitimde Fırsat Eşitliği" ne siz de destek olabilirsiniz.

  • Darüşşafaka Takvim - Ebat:  14,8 x 21 cm

2023 yılı "Darüşşafaka Geleneksel Masa Takvimi"ni; 19.yy sonları ile 20.yy başlarında Darüşşafaka'da okumuş öğrencilerin çizdiği resimlerle hazırladık.

Darüşşafaka çatısı altında cevherlerin değere dönüşme yolculuğunun hiç bitmediğinin ifadesi olarak da takvimimizzn son ayını 21.yy temsilen 2019 yılı mezunumuz Defne Hadiş'in "Süreyya" isimli resmine ayırdık.

Bireysel ve kurumsal bağışçılarımıza yönelik hazırladığımız ve yıl boyunca elinizden düşürmeyeceğiniz 2023 yılı masa takvimimizi, Darüşşafaka'ya bağış karşılığında temin edebilirsiniz.

Dilerseniz kurum logonuzu Darüşşafaka takvimlerinin üzerine taşıyabilir; hem çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve sevdiklerinize anlamlı bir yeni yıl hediyesi verebilir hem de Darüşşafakalı öğrencilerimizin eğitimlerine destek olabilirsiniz.

Cumhuriyetimizin 100. yaşını da kutlyacağımız 2023 yılının her gününün, size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk, huzur ve hayallerinizi getirmesini diliyor; bu yıl da desteklerinizle, ülkemizin yarınları olan çocuklarımızın yaşamlarını eğitimle değiştirmeyi umut ediyoruz.

Kurumsal Bağışlarınız İçin:

  • Kurum lologu en az 200 adet için üretim yapılabilmektedir.
  • Kurumsal üretim için adede göre bağış tutarı değişmektedir.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.

Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde ise istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo hakkında: Ürünler bizim tarafımızdan 2-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. 
Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 3-7 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal bağış +90 212 939 2800 #2495   kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2494   bagis@darussafaka.org  
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?