Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka-Masa Takvimi
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka-Masa Takvimi

Bağış Hediyeleri

Darüşşafaka 2024 Yılı Masa Takvimi

Darüşşafaka Resim Yetenek Atölyesi öğrencilerimizin yıl boyunca hazırladıkları ve sergiledikleri resimlerden oluşan geleneksel Darüşşafaka Masa Takvimimizi tercih ederek, 1863'ten bu yana sürdürdüğümüz "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonumuza siz de destek olabilirsiniz.

Yeteneği arayan bir sınavla başlayan Darüşşafaka’daki sekiz yıllık eğitim serüveni, aynı zamanda öğrencilerimizin kendilerini keşfetme ve kabiliyetlerini geliştirme yolculuğudur. Öğrencilerimiz, Okulumuzda yeteneklerini geliştirebilecekleri onlarca atölyeyle içlerindeki cevherleri ortaya çıkarmaya devam ediyorlar. 
2024 yılı "Darüşşafaka Geleneksel Masa Takvimi"ni de Resim Yetenek Atölyesi öğrencilerimizin yıl boyunca hazırladıkları ve sergiledikleri resimlerle hazırladık.

Öğrencilerimizin rengârenk çizimlerinin süslediği masa takvimimiz, hayallerinizin gerçekleşmesi ve her gününüze neşe dolması dileğiyle 2024 yılında sizlere eşlik edecek. 
Öğrencilerimizin hayal dünyası kadar renkli ve aydınlık bir yılınız olsun!

Takvimimizin özellikleri :

  • 13.5 x 16 cm boyutlarındadır.
  • Üstten spiralli 13 yapraktır.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından
"Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz."Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal bağışlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
•    Kurum logolu en az 200 adet için üretim yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal bağış +90 212 939 2800 #2495   kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2161   bagis@darussafaka.org  

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?