Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Yeni Yıl Bardak Altlıkları
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka Yeni Yıl Bardak Altlıkları

Bağış Hediyeleri

Darüşşafaka Yeni Yıl Bardak Altlıkları

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Yeni başlangıçlar ve taptaze umutlarla karşıladığımız bu yeni yılda da sevdikleriniz ya da kendiniz için Darüşşafaka Yeni Yıl Bardak Altlıkları alarak, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.Öğrencilerimizin rengârenk çizimleriyle Darüşşafaka Yeni Yıl Bardak Altlıkları; hem sevdiklerinize kolaylık sağlayacak bir yeni yıl hediyesi hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine güç katan bir armağan olacak.

Ürün Özelliği:

  • 10 x 10 cm 4’lü set
  • Bardak altlıklarının üzerindeki çizimler, Darüşşafakalı öğrencilerimize aittir
  • Ahşap bardak altlığı

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
 

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161-2216     bagis@darussafaka.org    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?