Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Velilerini Arıyor
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka Velilerini Arıyor

Bağış Kampanyalarımız

Darüşşafaka Velilerini Arıyor

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor" kampanyası, yaşamların eğitimle değişeceğine inanan herkesi desteğe çağırıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti, Türkiye'nin dört bir yanında maddi durumu yetersiz, babası veya annesi hayatta olmayan çocukları buluyor ve onlara kolej seviyesinde eğitim fırsatı sunuyor. Henüz on yaşında Darüşşafaka Ailesi'ne katılan çocuklarımız; tam burslu, yatılı ve İngilizce eğitim alarak on sekiz yaşında çağdaş, özgüvene sahip, topluma karşı her alanda sorumlu liderler olarak hayata atılıyor. Darüşşafaka, bu misyonunu paylaşacak "Veli"lerini arıyor. Gelin, siz de hepimize emanet edilen çocuklarımıza bir fırsat verin!

Bir öğrencimizin eğitim ve öğretim giderinin 60.000 TL’lik kısmını karşılayarak "Veli Bağışçılarımız" arasına katılabilirsiniz.

Bu tutara dilerseniz tek seferde, dilerseniz zaman içerisinde yaptığınız bağışlarla ulaşabilirsiniz. Bağışlarınızın toplamı 60.000 TL'ye ulaştığında "Veli Bağışçılarımız" arasına katılabilirsiniz.

Zaman içerisinde bağışlarınız toplam 250.000 TL'ye ulaştığında bir öğrencimizin ortaokul mezuniyetine kadar olan eğitim giderlerini destekleyerek "Dört Yıllık Veli Bağışçılarımız" arasına katılıyorsunuz.

Yine bu program dahilinde zaman içerisindeki desteklerinizle;
                                                                            
500 bin TL ile “Mezun Bağışçımız”
1 milyon TL ile “Çifte Diplomalı Bağışçımız”
5 milyon TL ile “Temel Taş Bağışçımız”
20 milyon TL ile “Kurucu Bağışçımız” oluyorsunuz.

*Mezun, Çifte Diplomalı, Temel Taş ve Kurucu Bağışçılarımızın isimleri Cemiyetimizin sütunlarında yaşatılmaktadır.


*Bu tutarlar 3 yılda bir enflasyon oranında öğrencilerimizin giderlerindeki değişiklikler doğrultusunda revize edilmektedir. 
 

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi için: Leyla Kara Ünsal - Gözdem Çapoğlu

Telefon:     +90 212 939 2800 #2517 - #2344  
E-Posta:   by.bi@darussafaka.org  
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?