Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Velilerini Arıyor
.00

3D Secure Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka Velilerini Arıyor

Bağış Kampanyalarımız

Darüşşafaka Velilerini Arıyor

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor" kampanyası, yaşamların eğitimle değişeceğine inanan herkesi desteğe çağırıyor.

Darüşşafaka Cemiyeti, Türkiye'nin dört bir yanında maddi durumu yetersiz, babası veya annesi hayatta olmayan çocukları buluyor ve onlara kolej seviyesinde eğitim fırsatı sunuyor. Henüz on yaşında Darüşşafaka Ailesi'ne katılan çocuklarımız; tam burslu, yatılı ve İngilizce eğitim alarak on dokuz yaşında çağdaş, özgüvene sahip, topluma karşı her alanda sorumlu liderler olarak hayata atılıyor. Darüşşafaka, bu misyonunu paylaşacak "Veli"lerini arıyor. Gelin, siz de hepimize emanet edilen çocuklarımıza bir fırsat verin!

Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda okuyan bir öğrencimizin yeme-içme, giyim, barınma, sağlık hizmetleri haricinde, sadece bir yıllık eğitim gideri olan "10 bin lira"nın hayırseverler tarafından desteklenmesi esasına dayanan kampanyamıza ister bireysel ister şirket olarak katılabilir, okulumuzda eğitim gören 1.000’e yakın öğrenciye “Veli” olabilirsiniz.

Tüm duyarlı yurttaş ve kurumlara açık olan kampanyamız için bağışlarınızı, ister tek seferde, ister belli bir süreye yayarak gerçekleştirebilirsiniz.

“Darüşşafaka Velilerini Arıyor” programıyla, sizleri, öğrencilerimizin eğitim yolculuğuna ortak olmaya ve birlikte yarattığımız değişime tanıklık etmeye davet ediyoruz.

Darüşşafaka’da okuyan bir öğrencinin sadece eğitim gideri bir yıl için 10 bin TL’dir. 

10 bin TL bağışlayarak “Velimiz

50 bin TL bağışlayarak "Ortaokul Velimiz"

100 bin TL bağışlayarak “Mezun Bağışçımız

200 bin TL bağışlayarak “Çifte Diplomalı Bağışçımız

500 bin TL bağışlayarak “Temel Taşımız

1 milyon TL bağışlayarak “Kurucu Bağışçımız” olabilir ve 

Mezun, Çifte Diplomalı, Temel Taş ve Kurucu bağışçılarımızın isimleri Cemiyetimizin sütunlarında yaşatılmaktadır. 

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi için: Leyla Kara Ünsal

Telefon:     +90 212 939 2800 #2517  
E-Posta:   leyla.unsal@darussafaka.org