Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Sevgi Günü Hediye Kutusu 1
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Darüşşafaka Sevgi Günü Hediye Kutusu 1

Sevgi Günü

Darüşşafaka Sevgi Günü Hediye Kutusu 1

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Sevdiğinizi yılın tek bir gününde değil, her anında hatırladığınızı ve ona değer verdiğinizi farklı şekilde göstermek için, sevmenin ve sevilmenin kutlandığı Sevgi Günü’ne özel Darüşşafaka Sevgi Günü Hediye Kutusu alarak, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

İçindeki desenli fular, melodi dökme çikolata, tek kullanımlık kahve, mumu ve bağış kartı ile  Darüşşafaka Sevgi Günü Hediye Kutusu; hem sevdiklerinizi mutlu edecek bir Sevgi Günü hediyesi hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine güç katan bir armağan olacak.

Metal Kutu İçeriği:

  • Yade Vanilya Kokulu Mum
  • Desenli Fular
  • 100 gr Melodi Dökme Çikolata
  • Kurukahveci Mehmet Efendi tek kullanımlık kahve
  • Sevgi Günü Temalı Bağış Kartı ve özel metal kutusuyla gönderilir.


Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2166-2216     bagis@darussafaka.org    

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?