Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka-Metal Kutuda Mum
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Darüşşafaka-Metal Kutuda Mum

Sevgi Günü

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Sevdiğinizi yılın tek bir gününde değil, her anında hatırladığınızı ve ona değer verdiğinizi farklı şekilde göstermek için, sevmenin ve sevilmenin kutlandığı Sevgi Günü’ne özel Darüşşafaka Metal Kutuda Mum alarak, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

Öğrencimizin rengârenk çizimiyle tasarlanan Darüşşafaka Metal Kutuda Mum; hem sevdiklerinizi esansıyla mutlu edecek bir Sevgi Günü hediyesi hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine güç katan bir armağan olacak.

Ürün Özellikleri

  • Ürünün çapı 7 cm'dir.
  • Okaliptus kokusuna sahiptir.
  • Mum üzerindeki çizim, Darüşşafakalı öğrencimize aittir.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.

Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
 

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar

 

 

+90 212 939 2800 #2495

   [email protected]

 

 

Bireysel bağışlar

     

 

+90 212 939 2800 #2161-2216 

   [email protected]

 

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?