Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Masa Takvimi
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Darüşşafaka Masa Takvimi

Özel Gün Bağışları

Darüşşafaka Masa Takvimi | Yılbaşı Hediyeleri

 

ılbaşı ürünleri bizim tarafımızdan 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 3-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya ya da öğretmenin maaşına dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri gibi... Öğrencilerimizin yaptığı ve onların hayallerini, renklerini yansıtan resimlerle tasarladığımız yeni yıl ürünlerimizi tercih ederek, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırmaya var mısınız? 

2019 yılının yeryüzünün tüm çocuklarına ve size mucizeler getirmesini diliyor, ortaokul öğrencilerimizin yaptığı resimlerden oluşan 2019 yılı masa takvimimizin tüm yılınızı aydınlatmasını umut ediyoruz.

 

Darüşşafaka Lisesi 9. sınıf öğrencisi Mukaddes, “Darüşşafaka, içinde rengarenk çiçekler barındıran ve o çiçekler büyütüp yeşerten bir kurum… Burası mucize bir yer. Darüşşafaka çıktı karşıma, karanlık geleceğime ışık tutar gibi… Nasıl mutlu olmuştum, inanamazsınız. Hani kahverengi dalların üzerinde pembe çiçekler açar ya, benim de karanlık dünyamın içinde açan dört yapraklı yoncam olmuştu. Eşsiz ve bulunmaz. Artık tükenen umutlarım değil yeşeren gülücüklerim vardı yüzümde… Benim umut yıldızım oldu Darüşşafaka!” diyor.

Takvimin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Ebat: 16x13,5
Bağış Tutarı: 50 TL

Hediye göndermek istediğiniz kişinin adı/soyadı ve adres bilgisini  "Mesajınız" bölümüne yazabilirsiniz.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal bağış +90 212 939 2800 #2495   bagis@darussafaka.org    
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2475   bagis@darussafaka.org  
Masa takvimi, bardak altlığı (Ahşap ve fresco), yeni yıl tebrik sertifikası (Basılı ve Elektronik), puzzle
155 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla çocuklarımıza ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim olanağı sunuyoruz. Bir velimizin dediği gibi: “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmiş bir çocuk içinse en büyük hediye Darüşşafaka’dır.” Siz de yeni yılda sevdikleriniz için Darüşşafaka'nın yılbaşı ürünlerini tercih ederek, onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.
Darüşşafaka'ya yapılan her kuruş bağış gibi yeni yıl için hazırlanan ürünlerden elde edilen gelir de bugün ülkemizin 74 ilinden gelerek, Darüşşafaka'da okuyan 927 öğrencinin eğitiminin yanı sıra kıyafet, gıda, barınma, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılıyor.
Darüşşafaka'nın web sitesi siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2475 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Darüşşafaka'nın web sitesi siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2495 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.