Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka-Kitap Ayraçları
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka-Kitap Ayraçları

Bağış Hediyeleri

Darüşşafaka-Kitap Ayraçları

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Okuyacağınız her kitapta “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzu hatırlamak ve öğrencilerimizin nitelikli eğitimlerine destek olmak için Darüşşafaka Kitap Ayraçlarından alabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

Öğrencilerimizin rengârenk çizimleriyle tasarlanan Darüşşafaka Kitap Ayraçlarından sevdiklerinize de hediye ederek, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz misyonumuza destek olabilir, Türkiye’nin yarınlarını aydınlatabilirsiniz. 

 


Ürün Özelliği

  • İçerisinde 7 adet bulunmaktadır. Paket halinde şeffaf poşetle gönderilir.
  • Ayraç Ölçüleri: 4,5x16 cm'dir.
  • Çizimler önlü-arkalıdır.
  • Kitap ayraçlarının üzerindeki çizimler, Darüşşafakalı öğrencilerimize aittir.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme
 

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    [email protected]    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2166-2216     [email protected]    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?