Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Kanvas Çanta
.00
Hediye Poşeti Tercihiniz
0 TRY

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Darüşşafaka Kanvas Çanta

Bağış Hediyeleri

Darüşşafaka Kanvas Çanta

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

Sevdikleriniz ya da kendiniz için bu bayramda Darüşşafaka Kanvas Çanta alarak, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

Üç farklı renk seçeneği sunan Darüşşafaka Kanvas Çanta sayesinde hem kendi hayatınız hem de öğrencilerimizin hayatı kolaylaşacak. 

Bayram seyahatlerinizde ve alışverişlerinizde yükünüzü hafifletecek Darüşşafaka Kanvas Çanta ile eşyalarınızı tek bir yerde toplayabilir, çanta içindeki korunaklı ceple de eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. 
 

Ürün Özellikleri:

  • % 100 pamukludur
  • Dokumalı gabardin kumaşla üretilmiştir. Tok bir yapıya sahiptir.
  • Ters şekilde, soğuk suda kısa süreli elde yıkama tavsiye edilmektedir. İç ceplidir.
  • Kısa ve uzun askı seçenekleriyle ister elde ister omuzda rahatlıkla taşınabilir.
  • 44x39x7 cm boyutlarındadır.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.
Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır.Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    [email protected]    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161-2216     [email protected]    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?