Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Kadınlar Günü Hediye Seti-2
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Darüşşafaka Kadınlar Günü Hediye Seti-2

Kadınlar Günü

Darüşşafaka Kadınlar Günü Hediye Seti-2

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın ürünleri gibi...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığımız Kadınlar Günü setimizden alarak, 1863’ten bu yana sürdürdüğümüz “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilir, öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

Rengârenk Darüşşafaka metal kutusu içinde öğrencilerimizin çizimleriyle tasarlanan Darüşşafaka bardak altlıkları, defteri ve ahşap kalem setinin bulunduğu Kadınlar Günü Setimiz sayesinde hem değer verdiğiniz bir kadını mutlu edecek hem de öğrencilerimizin nitelikli eğitimine güç katacaksınız.

Darüşşafaka Kadınlar Günü Hediye Seti-2 İçeriği:

  • Darüşşafaka Bardak Altlık Seti- Mevsimler
  • Darüşşafaka Ahşap Kalem Seti
  • Çiçekli Defter - (Çizgisiz)
  • Kadınlar Günü  Temalı Bağış Kartı ve özel metal kutusuyla gönderilir.

Bardak Altlık Seti ve Çiçekli Defter ürünleri üzerindeki çizimler Darüşşafaka Eğitim Kurumlarında eğitim gören öğrencilerimize aittir.

-Setimiz stoklarla sınırlıdır.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Poşeti Tercihiniz" alanından "Ürün Hediye Poşetine Konsun" seçeneğini seçmelisiniz.Hediye poşeti: "Ürün hediye poşetine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye poşeti ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde istediğiniz adette ürün ve hediye poşeti ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo Hakkında: Ürünler, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin:

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    [email protected]    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161-2216     [email protected]    

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?