Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Basılı Yılbaşı Bağış Sertifikası-3
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Darüşşafaka Basılı Yılbaşı Bağış Sertifikası-3

Özel Gün Bağışları

Darüşşafaka Yılbaşı Bağış Sertifikası - Basılı | Yılbaşı Hediyeleri

Darüşşafaka'nın yılbaşına özel hazırladığı bağış sertifikalarını sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve iş ortaklarınıza hediye edebilir, bağış yapmanın huzurunu onlara da yaşatabilirsiniz.

Sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın yeni yılını Darüşşafaka'nın "Yılbaşı Bağış Sertifikası" ile kutlayarak, 2023 yılına "iyilikle" başlayabilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak; 1863 yılından bu yana "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonumuzla çocuklarımızı yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, ülkesine ve topluma karşı sorumlulularının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyoruz. Bugün ülkemizin dört bir köşesimnden sınavla belirlediğimiz 1.000'e yakın babası veya annesi hayatta olmayan çocuğumuza şefkatli bir yuva oluyor, çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyor ve ülkemizin yarınlarını şekillendirecek nesiller yetiştiriyoruz.

Siz de "Darüşşafaka Yılbaşı Bağış Sertifikası"nı tercih ederek, "Eğitimde Fırsat Eşitliği" misyonuyla güç katabilirsiniz.

Sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için 2. sayfada yer alan "Hediye Sertifika Bağış" alanındaki ilgili yerleri doldurmanızı rica ederiz:

  • Sertifika Gönderilecek Kişinin Adı Soyadı
  • Sertifikanın Teslimat Adresi ve Alıcı Adı
  • Sertifika Gönderen Kişinin Adı Soyadı

Bağış tutarı 200 TL'dir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Not: Sertifikalar Darüşşafaka tarafından en kısa sürede (2-3 gün içinde) kargoya verilir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-3 gün arasında değişmektedir.

  • Sertifika metni üzerinde bağış tutarı belirtilmemektedir.

Kurumsal Bağışlarınız İçin:

  • Kurum logolu üretim yapılabilmektedir.
  • Kurumsal üretim için adede göre bağış tutarı değişmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme 

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495 bagis@darussafaka.org
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2216 bagis@darussafaka.org
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?