Şimdi Bağışçımız Olun

DaçkaFest Destek Fonu
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

DaçkaFest Destek Fonu

Bağış Kampanyalarımız

DaçkaFest Destek Fonu

Öğrencilerimizin yıl boyunca büyük heyecanla bekledikleri DaçkaFest’e bağış yaparak “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza destek verebilirsiniz. 

20 yıldır Darüşşafaka öğrencilerinden oluşan bir komitenin düzenlediği ve artık Darüşşafaka geleneğinin bir parçası olan Darüşşafaka Kültür ve Sanat Şenliği, DaçkaFest, her sene eğitim-öğretim yılının son haftasında çeşitli etkinlik ve kutlamalarla gerçekleştiriyor.

11.sınıf öğrencilerimizin planlama ve uygulamasını gerçekleştirdiği bu festival içinde uçurtma şenliğinden, okullar arası spor turnuvalarına, film gösterimi ve tiyatro, konser, müzikal gibi sanatsal etkinliklerden atölye çalışmalarına kadar, hem eğlendirici hem öğretici pek çok farklı etkinlik buluyor. Festivalde ayrıca panayır, mangal partisi, su savaşı, taş-kağıt-makas turnuvası, ilizyon gösterisi, kostümlü parti gibi birbirinden eğlenceli aktivite ve oyunlar de yer alıyor.

Yoğun emek sarf ettikleri bir eğitim-öğretim yılını daha başarıyla bitirmenin haklı gururunu Daçkafest’le kutlayan öğrencilerimiz, festivalin sona ermesiyle, yıl boyunca özlemle andıkları ailelerine kavuşacak olmanın heyecanı içinde arkadaşlarına ve okula veda ediyorlar. 

Sponsorluk dosyasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 276 50 20 #2481              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?