Şimdi Bağışçımız Olun

Mustafa Bilgütay Yaşar Anısına Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Mustafa Bilgütay Yaşar Anısına Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Geçtiğimiz Mayıs ayında PwC Türkiye ailesinin değerli üyesi çok sevgili Mustafa Bilgütay Yaşar'ı bu dünyadan uğurladık. Mustafa Bilgütay Üstad'ın içimizdeki hüznü hiç azalmadı, eksikliğini her gün hissediyoruz.

Sayıştay Başkanlığı’nda 1,5 yıllık Sayıştay Denetçiliği’nden sonra Maliye Bakanlığı’na girerek 10 yıl Maliye Müfettişi olarak görev yapan Mustafa Bilgütay Yaşar, bu görevi sırasında kamu ve özel kesim işletmelerinde denetim ve incelemelerde bulundu. 1996 yılında PwC Türkiye İstanbul ofisine katılan, 2006 senesinde ise Şirket Ortaklığına kabul edilen Yaşar, Endüstriyel Üretim ve Otomotiv Sektörü, İnsan Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı Liderliğini başarıyla yürüttü.

Her zaman gülen yüzüyle hatırladığımız Mustafa Bilgütay Üstad; seni çok özlüyoruz, anını yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya devem edeceğiz.

Sevgili Mustafa Bilgütay Yaşar'ın anısına düzenlediğimiz bu kampanya ile Darüşşafakalı çocukların yanında olmamıza, hayatlarına dokunmamıza destek olmak için sizler de dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz. Yapacağınız her destek, Darüşşafakalı çocuklarımızın çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak.

Desteğiniz için teşekkür ederiz.


- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti Garanti BBVA hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Mustafa Bilgütay Yaşar yazmanızı rica ederiz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?