Şimdi Bağışçımız Olun

Bayram Bağışı
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Vergi Muafiyeti

Gelir Vergisi Kanununun 89. maddesinin birinci fıkrasının 4.bendine göre kamu yararına çalışan dernekler ve Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara yıllık toplamı beyan edilecek gelirin % 5'ini (kalkınmada öncelikli yöreler için % 10'unu) aşmamak üzere, makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımlar.

Kurumlar Vergisi Kanunun 10/1-c maddesine göre Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere, Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara ve kamu yararına çalışan dernekler ile bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetinde bulunan kurum ve kuruluşlara makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımların toplamının o yıla ait kurum kazancının % 5'ine kadar olan kısmı.

Bayram Bağışı

Bayram Bağışı

Siz de Ramazan ve Kurban Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapacağınız bağışlarımızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.

Bayram bağışlarınızla içimizdeki cevherleri, yarınları değiştirecek değerlere dönüştürün!

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 1863 yılından “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonu doğrultusunda yaşamları eğitimle değiştiriyoruz.

Bugün ülkemizin dört bir köşesinden sınavla belirlediğimiz 1.000’e yakın babası veya annesi hayatta olmayan, maddi olanakları sınırlı, yetenekli çocuklarımızı 5. sınıftan başlayıp liseden mezun oluncaya kadar tam burslu, yatılı, İngilizce ağırlıklı eğitimle geleceğe hazırlıyoruz. Üniversite eğitimleri boyunca da öğrencilerimize burs desteği veriyoruz.

Sizlerin desteğiyle çağın en ileri eğitim fırsatını öğrencilerimize sunarken, onlar için şefkatli bir yuva da oluyoruz.

Siz de Ramazan ve Kurban Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapacağınız bağışlarımızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz

Bir çocuğun yüzündeki gülümsemedir, bayram!..

Bayram bağışlarınız öğrencilerimizin ihtiyaçları için kullanılıyor. Öğrencilerimizin eğitiminin yanı sıra beslenme, barınma, giyim, sağlık, cep harçlığı gibi tüm ihtiyaçlarını bağışlarınızla karşılıyoruz. Siz de gerek dini gerekse milli bayramlar da az çok demeden yapacağınız bayram bağışlarınızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2216    bagis@darussafaka.org  

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?