Şimdi Bağışçımız Olun

Bayram Bağışı
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Vergi Muafiyeti

Gelir Vergisi Kanununun 89. maddesinin birinci fıkrasının 4.bendine göre kamu yararına çalışan dernekler ve Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara yıllık toplamı beyan edilecek gelirin % 5'ini (kalkınmada öncelikli yöreler için % 10'unu) aşmamak üzere, makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımlar.

Kurumlar Vergisi Kanunun 10/1-c maddesine göre Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere, Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara ve kamu yararına çalışan dernekler ile bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetinde bulunan kurum ve kuruluşlara makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımların toplamının o yıla ait kurum kazancının % 5'ine kadar olan kısmı.

Bayram Bağışı

Bayram Bağışı

Bayram Bağışı

Bayram bağışlarınız Darüşşafaka'ya

Siz de Ramazan ve Kurban Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapacağınız bağışlarla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.

                  

Bayram bağışlarınızla içimizdeki cevherleri, yarınları değiştirecek değerlere dönüştürün!

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 1863 yılından bu yana “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzla çocuklarımızı yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, ülkesine ve topluma karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyoruz. ​

Çocuklarımıza tam burslu, yatılı, İngilizce ağırlıklı eğitim olanağı sunuyor, her birinin 21. yüzyılın yetkinliklerine sahip olarak hayata atılmalarını sağlıyor ve sizlerin desteğiyle “eğitimde fırsat eşitliği” ilkesini yaşatıyoruz. Hep birlikte içimizdeki cevherleri, yarınları değiştirecek değerlere dönüştürüyoruz.

Siz de Ramazan ve Kurban Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapacağınız bağışlarla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.

Bugün ülkemizin 72 ilinden sınavla belirlediğimiz 1.000’e yakın babası veya annesi vefat etmiş çocuğumuza hem şefkatli bir yuva hem de çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyor, ülkemizin yarınlarını şekillendirecek nesiller yetiştiriyoruz.

Bir çocuğun yüzündeki gülümsemedir, bayram!..

Bayram bağışlarınız öğrencilerimizin ihtiyaçları için kullanılıyor. Öğrencilerimizin eğitiminin yanı sıra beslenme, barınma, giyim, sağlık, cep harçlığı gibi tüm ihtiyaçlarını bağışlarınızla karşılıyoruz.  Siz de gerek dini gerekse milli bayramlar da az çok demeden yapacağınız bayram bağışlarınızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 276 67 14              bagis@darussafaka.org 

 

Yapacağınız bağışlar, her zaman olduğu gibi “7 gün 24 saat” yaşamlarını Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda sürdüren öğrencilerimizin başta eğitim olmak üzere beslenme, barınma, sağlık, kıyafet ve diğer giderlerine harcanacaktır.
www.darussafaka.org Sayfamızdaki BAĞIŞ YAP sekmesinden Bayram Bağışı kutucuğunu seçerek kredi kartınızla veya banka kartınızla tek seferlik bağış yapabilirsiniz.
Bankanızın internet şubesindeki ÖDEMELER-BAĞIŞ menüsünden Darüşşafaka Cemiyeti’ni seçerek masraf ödemeden bağış yapabilirsiniz. (Sadece Bağış Menüsü olan bankalar için geçerlidir.) Bağış menüsü olan bankalara ulaşmak için: internet bankacılığı BAĞIŞ tıklayınız
Garanti BBVA, Kuveyt Türk, Odeabank, QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank ve Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamalarındaki BAĞIŞ menüsünden Darüşşafaka’yı seçerek bağış yapabilirsiniz.
Hesap numaralarımıza www.darussafaka.org adresinden "Bağış Kanalları" sekmesinden ulaşabilir, hesabınızdan alıcı adı ‘Darüşşafaka Cemiyeti’ olacak şekilde otomatik bağışta bulunabilirsiniz. Hesap Numaralarımız için: Hesap Numaralarımız için tıklayınız
Tüm şubelerden 1863 numaralı hesaba bağış yapabilirsiniz.
www.darussafaka.org sayfamızdaki BAĞIŞ YAP sekmesinden Bayram Bağışı kutucuğunu seçerek kredi kartınızla veya diğer ödeme yöntemleriyle bağış yapabilirsiniz. Uluslararası para transferi yapmak için döviz cinsi hesap numaralarımıza ulaşabilirsiniz.
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?