Bayram Bağışı

Genel Bağışlar

Bir çocuğun yüzündeki gülümsemedir, bayram!..

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 155 yıldır annesi ya da babası hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, yetenekli çocuklarımıza hayırseverlerin bağışlarıyla nitelikli eğitim olanağı sağlıyoruz. Siz de Ramazan ve Kurban Bayramı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapacağınız bağışlarımızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.      

 Bugün ülkemizin 72 ilinden sınavla seçilmiş, 1000’e yakın babası ya da annesi vefat etmiş çocuğumuza hem şefkatli bir yuva hem de çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyoruz. Siz de gerek dini gerekse milli bayramlar da az çok demeden yapacağınız bayram bağışlarınızla öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz.

Bugün ülkemizin 74 ilinden sınavla seçilmiş, 1.000’e yakın babası ya da annesi vefat etmiş çocuğumuza hem şefkatli bir yuva hem de çağın en ileri eğitim fırsatını sizlerin desteğiyle sunuyoruz.

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 28 00 #2475              bagis@darussafaka.org
 
156 yıllık “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla çocuklarımıza ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim olanağı sunuyoruz. Bir velimizin dediği gibi: “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmiş bir çocuk içinse en büyük hediye Darüşşafaka’dır.” Siz de dini ve milli bayramlarda Darüşşafaka’ya bağış yaparak onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.
Yapacağınız bağışlar, her zaman olduğu gibi “7 gün 24 saat” yaşamlarını Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda sürdüren öğrencilerimizin başta eğitim olmak üzere gıda, barınma, giyim ve sağlık giderlerine harcanacaktır.
Hesap numaralarımıza web sitemizden ulaşabilir, hesabınızdan alıcısı Darüşşafaka Cemiyeti olacak şekilde otomatik (düzenli) ödeme talimatı verebilir veya tek seferlik bağışta bulunabilirsiniz. Hesap Numaralarımız için tıklayınız
Akbank, Albaraka Türk, Denizbank, Garanti Bankası, Halk Bankası, ICBC Turkey, ING Bank, Kuveyt Türk, Odeabank, QNB Finansbank, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası internet bankacılığı BAĞIŞ menülerinden bağış yapabilirsiniz.
Garanti Bankası, Kuveyt Türk, Odeabank, QNB Finansbank, TEB, Vakıfbank ve Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamalarındaki BAĞIŞ menüsünden Darüşşafaka’yı seçerek bağış yapabilirsiniz.
Tüm şubelerden 1863 numaralı hesaba bağış yapabilirsiniz.

Şimdi Bağışçımız Olun

Bayram Bağışı
.00

3D Secure Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin