Şimdi Bağışçımız Olun

Bayram Bağışı
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Vergi Muafiyeti

Gelir Vergisi Kanununun 89. maddesinin birinci fıkrasının 4.bendine göre kamu yararına çalışan dernekler ve Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara yıllık toplamı beyan edilecek gelirin % 5'ini (kalkınmada öncelikli yöreler için % 10'unu) aşmamak üzere, makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımlar.

Kurumlar Vergisi Kanunun 10/1-c maddesine göre Genel ve özel bütçeli kamu idarelerine, il özel idarelerine, belediyelere ve köylere, Bakanlar Kurulunca vergi muafiyeti tanınan vakıflara ve kamu yararına çalışan dernekler ile bilimsel araştırma ve geliştirme faaliyetinde bulunan kurum ve kuruluşlara makbuz karşılığında yapılan bağış ve yardımların toplamının o yıla ait kurum kazancının % 5'ine kadar olan kısmı.

Bayram Bağışı

Bayram Bağışı

Ramazan Bayramı bağışlarınızla Darüşşafakalı öğrenciler ülkemizin gururu olur!

Darüşşafaka Cemiyeti olarak, 1863 yılından beri “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuzla yaşamları değiştiriyoruz. Bugün İstanbul Maslak’taki okulumuzda 1.000’e yakın annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları sınırlı, yetenekli çocuğumuza tam burslu, yatılı, İngilizce ağırlıklı eğitim olanağı sunuyor; onları yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, öz güven sahibi, ülkesine ve topluma karşı görev ve sorumluluklarının bilincinde lider bireyler olarak yetiştiriyoruz.

Siz de paylaşmanın, yardımlaşmanın, dostluk ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı ramazan ayında az çok demeden yapacağınız bayram bağışlarınızla bu çabamıza güç katabilir, öğrencilerimize eğitimle değişen bir yaşam armağan edebilirsiniz.

Bu bayram da az çok demeden Darüşşafaka’ya bağış yapın, eğitimle çocuklarımızın parlak bir geleceği olsun.
Bu bayram da az çok demeden Darüşşafaka’ya bağış yapın, eğitimle çocuklarımızın parlak bir geleceği olsun.

Bugün ülkemizin her coğrafyasından sınavla belirlediğimiz 1.000’e yakın annesi ve/veya babası hayatta olmayan çocuğumuza bir yandan çağın en ileri eğitim fırsatını sunuyor, diğer yandan da şefkatli bir yuva oluyoruz.

Ramazan Bayramı bağışlarınız öğrencilerimizin ihtiyaçları için kullanılıyor


Yapacağınız bağışlarla, öğrencilerimizin eğitimlerinin yanı sıra beslenme, barınma, giyim, sağlık, cep harçlığı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ramazan ayında da yapacağınız bağışlar, öğrencilerimizin giderleri için harcanacaktır.
 

Detaylı Bilgi İçin
 

+90 212 276 67 14              [email protected] 
Kurumsal bağış için:              [email protected] 

 

 

Yapacağınız bağışlar, her zaman olduğu gibi “7 gün 24 saat” yaşamlarını Darüşşafaka Eğitim Kurumlarında sürdüren öğrencilerimizin başta eğitim olmak üzere beslenme, barınma, sağlık, kıyafet ve diğer giderlerine harcanacaktır.
www.darussafaka.org Sayfamızdaki BAĞIŞ YAP sekmesinden Bayram Bağışı kutucuğunu seçerek kredi kartınızla veya banka kartınızla tek seferlik bağış yapabilirsiniz.
Bankanızın internet şubesindeki ÖDEMELER-BAĞIŞ menüsünden Darüşşafaka Cemiyeti’ni seçerek masraf ödemeden bağış yapabilirsiniz. (Sadece Bağış Menüsü olan bankalar için geçerlidir.) Bağış menüsü olan bankalara ulaşmak için: internet bankacılığı BAĞIŞ tıklayınız
Garanti BBVA, Kuveyt Türk, Odeabank, QNB Finansbank, TEB, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank ve Yapı Kredi mobil bankacılık uygulamalarındaki BAĞIŞ menüsünden Darüşşafaka’yı seçerek bağış yapabilirsiniz.
Hesap numaralarımıza www.darussafaka.org adresinden "Bağış Kanalları" sekmesinden ulaşabilir, hesabınızdan alıcı adı ‘Darüşşafaka Cemiyeti’ olacak şekilde otomatik bağışta bulunabilirsiniz. Hesap Numaralarımız için: Hesap Numaralarımız için tıklayınız
Tüm şubelerden 1863 numaralı hesaba bağış yapabilirsiniz.
www.darussafaka.org sayfamızdaki BAĞIŞ YAP sekmesinden Bayram Bağışı kutucuğunu seçerek kredi kartınızla veya diğer ödeme yöntemleriyle bağış yapabilirsiniz. Uluslararası para transferi yapmak için döviz cinsi hesap numaralarımıza ulaşabilirsiniz.
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?