Şimdi Bağışçımız Olun

Bardak Altlığı-Ahşap
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Bardak Altlığı-Ahşap

Özel Gün Bağışları

Darüşşafaka Bardak Altlığı (4'lü)| Yılbaşı Hediyeleri

Darüşşafaka’nın yeni yılda sevdiklerine anlamlı bir armağan vermek isteyen eğitim gönüllüleri için ürettiği "Yılbaşı Ürünleri"nden biri olan 4’lü ahşap bardak altlığı setiyle 2021’de de içeceklerinizi keyifle yudumlarken, annesi ya da babası hayatta olmayan çocuklara da nitelikli eğitim fırsatı sunabilirsiniz. Darüşşafakalı öğrencilerin çizdiği yılbaşı temalı resimlerden oluşan ahşap bardak altlıklarını tercih ederek, öğrencilerimizi hayallerine bir adım daha yaklaştırmaya var mısınız?

 

Ortaokul öğrencilerimizin çizdiği resimlerden oluşan bardak altlıklarıyla 2021'de de içeceklerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz.

Özellikler: 10 x 10 cm - paket içinde 4 adet bardak altlığı vardır
Bağış Tutarı: 50 TL - adetler stoklar ile sınırlıdır

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Paketi Tercihiniz" alanından Ürün Hediye paketine konsun seçeneğini seçmelisiniz.

Hediye paketi: "Ürün hediye paketine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye paketi ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde ise istediğiniz adette ürün ve hediye paketi ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo hakkında: 

Ürünler, Darüşşafaka tarafından en kısa sürede (pandemi tedbirleri kapsamında azami 5-7 iş günü içinde) kargo şirketine teslim edilmekte ve sadece yurtiçine kargolanmaktadır. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. *Pandemi tedbirlerinin süresinde değişiklik olması durumunda gönderimler durdurulabilir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal bağış +90 212 939 2800 #2495   bagis@darussafaka.org    
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2475   bagis@darussafaka.org  
Masa takvimi, ahşap bardak altlığı , yeni yıl tebrik sertifikası (Basılı ve Elektronik), yapboz, 3'lü defter seti, aromaterapi kokulu mum, limon kolonyası, çikolata, mug, ahşap telefon tutucu, kupa
157 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla çocuklarımıza ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim olanağı sunuyoruz. Bir velimizin dediği gibi: “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmiş bir çocuk içinse en büyük hediye Darüşşafaka’dır.” Siz de yeni yılda sevdikleriniz için Darüşşafaka'nın yılbaşı ürünlerini tercih ederek, onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.
Darüşşafaka'ya yapılan her kuruş bağış gibi yeni yıl için hazırlanan ürünlerden elde edilen gelir de bugün Darüşşafaka'da okuyan 1000'e yakın öğrencinin eğitiminin yanı sıra kıyafet, gıda, barınma, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılıyor.
Darüşşafaka'nın web sitesi siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2475 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Darüşşafaka'nın web sitesi siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2495 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?