Özlem İmece Anısına Bağış Fonu

Bağış Kampanyalarımız

Özlem İmece’nin anısı Darüşşafaka’yla yaşatılıyor.

MasterCard, 2010 yılına kadar MasterCard Güneydoğu Avrupa Genel Müdürlüğü görevini yürüten ve nisan ayında vefat eden Özlem İmece’nin anısına Darüşşafaka’da bir fon oluşturdu. Tüm iş ortaklarını “Özlem İmece Anısına Bağış Fonu”na destek olmaya çağıran MasterCard, yaptığı duyuruda şu görüşleri dile getirdi: “ Aramızdan nisan ayında ayrılan sevgili Özlem’in her daim destek verdiği bir kurum vardı: Darüşşafaka… Bu değerli mirası birlikte devam ettirelim istedik ve Global MasterCard Ailesi olarak sevgili İmece’nin anısına bir fon oluşturduk.  17 Kasım’da gerçekleştirilecek 35. İstanbul Maratonu’nda da bu fona destek için koşacağız. Fon, Darüşşafaka’nın çocuklarımıza yönelik çok anlamlı hizmetlerini desteklemek için kullanılacak.”

Özlem İmece kimdir?

Profesyonel kariyerine Yapı Kredi Bankası’nda kredi pazarlama departmanında başlayan Özlem İmece, bu görevinin ardından Ankara Sheraton Otel’inde görev aldı. Daha sonra Bankalararası Kart Merkezi'nin pazarlama müdürü olarak çalışan İmece, 1997 yılında MasterCard ailesine katıldı. 

İki yıl sonra, 30 yaşındayken Genel Müdürlüğe yükselerek MasterCard’ın en genç genel müdürlerinden biri olma unvanını alan İmece, daha sonra MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Eylül 2010’da, MasterCard Avrupa Inovatif Platformlar Başkanı olarak atanan ve bundan kısa bir süre sonra MasterCard bünyesinde danışman olarak görev yapan İmece, Belçika, İngiltere ve ABD’deki inovasyon ekipleri dahil 51 ülkenin inovasyon faaliyetlerinin başına getirildi. 2010 yılına kadar MasterCard Güneydoğu Avrupa Genel Müdürlüğü görevini sürdürdü. İki yıldır mücadele ettiği lösemiden kurtulamayarak 25 Nisan 2013'de 44 yaşında yaşamını yitirdi. 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2495              bagis@darussafaka.org 

Şimdi Bağışçımız Olun

Özlem İmece Anısına Bağış Fonu
.00
Bugünden başlayarak takip eden ayların 2. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;