Şimdi Bağışçımız Olun

Bağış Hediye Kartı - Gold
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Bağış Hediye Kartı - Gold

Özel Gün Bağışları

Sevdiklerinize iyi dileklerinizi Darüşşafaka Bağış Hediye Kartı alarak iletebilir, böylece öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

Çocuklarımızın yarınlara daha güvenle bakabilmesi için 1863 yılından bu yana büyük bir inançla sürdürdüğümüz “eğitimde fırsat eşitliği” misyonumuza, özel günlere yönelik olarak hazırladığımız, çok amaçlı kullanabileceğiniz hediye kartımızı tercih ederek katkıda bulunabilirsiniz.

Hazır basılı karttır. Elektronik gönderime uygun değildir. Hediye bağış kartlarımız, üzerlerine isim ya da mesaj yazılmadan, noktalı (........) kısımlar boş olarak gönderilmektedir.

Kargo Hakkında: Kart, Darüşşafaka Cemiyeti tarafından 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilmektedir.
Sadece yurtiçi adreslerine kargolanmaktadır. Kargo ücreti bağış tutarına dahildir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre değişiklik göstermektedir.

Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2166    bagis@darussafaka.org    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?