Şimdi Bağışçımız Olun

Babalar Günü Bağış Sertifikası 2-Elektronik
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Babalar Günü Bağış Sertifikası 2-Elektronik

Özel Gün Bağışları

Babalar Günü Sertifikası - Elektronik

En anlamlı Babalar Günü hediyesi: Bağış Sertifikası

"Bir baba için en güzel hediye çocukların mutlu olmasıdır." diye düşünenlerdenseniz  Darüşşafaka Babalar Günü Bağış Sertifikası'yla hem babanızı mutlu edebilir hem de bir çocuğun geleceğinin eğitimle aydınlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

*Dilerseniz bu e-sertifikayı ileri tarihli olarak da gönderebilirsiniz. Bunun için "İleri Tarihli Sertifika Gönderimi"ni seçebilirsiniz.

19 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü için en anlamlı armağanlardan biri de Darüşşafaka Babalar Günü Bağış e-Sertifikası... Babanıza ya da baba gibi sevdiklerinize hediye edeceğiniz Darüşşafaka Babalar Günü Bağış Sertifikamızla bağışçı olmanın mutluluğunu ve huzurunu onlara da yaşatabilirsiniz.

Sertifika bağışınızı gerçekleştirmek için 2. sayfada yer alan "Hediye Sertifika Bağış" alanındaki ilgili yerleri doldurmanızı rica ederiz:

  • Sertifika Gönderilecek Kişinin Adı Soyadı
  • Sertifikanın Gönderileceği E-posta
  • Sertifika Gönderen Kişinin Adı Soyadı

Bağış tutarı 55 TL'dir. Yaptığınız bağış tutarı sertifikada görünmeyecektir. (Belirtilen tutar, minimum bağış tutarıdır. Dilerseniz bu tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Not: Elektronik sertifikalar bağış yapıldığı anda otomatik olarak alıcıya ve bağışçıya gönderilir. E-sertifikanız e-posta adresinin spam, junk, gereksiz kutusuna düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2495    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2216    bagis@darussafaka.org    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?