Şimdi Bağışçımız Olun

Babalar Günü - Gabardin Şapka
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Babalar Günü - Gabardin Şapka

Özel Gün Bağışları

Babanıza iyi dileklerinizi Darüşşafaka ürünlerinden alarak iletebilir, böylece öğrencilerimize bir gülümseme armağan edebilirsiniz.

En anlamlı Babalar Günü hediyesi bağışa dönüşen hediyeler

20 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü için en anlamlı armağanlardan biri de Darüşşafaka'nın Babalar Günü'ne özel hazırladığı gabardin şapka... Babanıza ya da baba gibi sevdiklerinize Darüşşafaka'nın hazırladığı gabardin şapkalardan hediye ederek hem hayatlarını kolaylaştırabilir hem de öğrencilerimizin eğitimine  destek olmanın huzurunu yaşatabilirsiniz.

 

En anlamlı Babalar Günü Hediyesi: Darüşşafaka gabardin şapka
Babalar Günü'ne özel gabardin şapka

Bağış Tutarı: 70 TL - adetler stoklar ile sınırlıdır

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Paketi Tercihiniz" alanından Ürün Hediye paketine konsun seçeneğini seçmelisiniz.

Hediye paketi: "Ürün hediye paketine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye paketi ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde ise istediğiniz adette ürün ve hediye paketi ile ilerleyebilirsiniz.

Kargo hakkında:

Ürünler, sadece yurtiçi adreslere 7 Haziran haftasında kargolanacaktır. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. *Pandemi tedbirlerinin süresinde değişiklik olması durumunda gönderimler durdurulabilir.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Babalar Günü hediyeniz eğitimle hayatları değiştiriyor

Darüşşafaka'nın Babalar Günü'ne özel hazırladığı ürünleri tercih ederek, 1.000'e yakın öğrencimizin tam burslu, yatılı, nitelikli eğitimle geleceğe hazırlanmasına destek verecek ve 158 yıldır yaşattığımız eğitimde fırsat eşitliğine güç katacaksınız.

Diğer babalar günü hediyelerimizi BURADAN görebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağış +90 212 939 2800 #2495   bagis@darussafaka.org    
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2494   bagis@darussafaka.org  
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?