Şimdi Bağışçımız Olun

Aylık Cep Harçlığı Desteği
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Aylık Cep Harçlığı Desteği

Genel Bağışlar

Aylık 250 TL bağışınızla okullarına dönen Darüşşafakalı öğrencilere cep harçlığı verebilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak Okulumuzda eğitim gören 1.000’e yakın babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli öğrencimizin eğitim, barınma, beslenme, kıyafet, kişisel bakım ürünleri, sağlık, kültürel ve sosyal aktivitelere katılım gibi tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

Tüm bunların yanı sıra ihtiyacı olan öğrencilerimize her ay cep harçlığı desteğinde bulunuyoruz. Uzun bir uzaktan eğitim sürecinden sonra  şefkat yuvası Darüşşafaka’ya dönecek öğrencilerimize cep harçlığı desteğinde bulunmak ister misiniz?

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı web sayfamızdan sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Bankadan düzenli bağış yapmak için hesabınızdan Darüşşafaka Cemiyeti hesabına otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2475    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161    bagis@darussafaka.org    
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?