Şimdi Bağışçımız Olun

Aylık Beslenme Desteği
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Aylık Beslenme Desteği

Genel Bağışlar

Sağlıklı Besleniyorum

8.000 TL bağışınızla "Aylık Beslenme" destekçimiz olun!

7 gün 24 saat yaşayan bir okul olan Darüşşafaka Eğitim Kurumları'nda bir öğrencimizin aylık beslenme gideri 8.000 TL'dir. "Aylık Beslenme"nin içerisinde öğrencilerimizin 3 ana öğün, 3 ara öğün beslenme ihtiyaçları yer almaktadır.

Darüşşafaka Cemiyeti olarak 1863'ten bu yana “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuz ve hayırseverlerin bağışlarıyla nitelikli eğitim olanağı sağlıyoruz. Bugün ülkemizin her ilinden sınavla seçilmiş 1000’e yakın çocuğumuza eğitimin yanında şefkatli bir yuva sağlamamıza siz de destek olabilirsiniz.  

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı web sayfamızdan sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Bankadan düzenli bağış yapmak için hesabınızdan Darüşşafaka Cemiyeti hesabına otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

Kurumsal bağışlar     +90 212 939 2800 #2475    kurumsalbagis@darussafaka.org    
Bireysel bağışlar         +90 212 939 2800 #2161    bagis@darussafaka.org    

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?