Şimdi Bağışçımız Olun

Ayla Ergüden Anısına Bağış Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Ayla Ergüden Anısına Bağış Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

Ayla Ergüden'in ismi Darüşşafaka'da yaşatılıyor!

Ayla Ergüden
Ayla Ergüden

(1941-2022)

29 Eylül’de aramızdan ayrılan, Sayın Ali Metin Ergüden’in (DŞ'53) değerli eşi ve Denetim Kurulu Üyemiz Doç. Dr. Engin Ergüden'in kıymetli annesi merhume Ayla Ergüden’in aziz hatırasını yaşatmak amacıyla ailesi tarafından oluşturulan bu bağış kampanyasından elde edilecek gelir, Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine kaynak yaratacak.

Ayla Ergüden’in ismini yaşatacak bu kampanya; Darüşşafakalı öğrencilerin çağdaş ve çok yönlü bir eğitim almasını, evrensel değerleri benimseyen, sorumluluk sahibi gençler olarak yetiştirilmesine katkı sağlayacak.

- Havale/EFT yapmak isterseniz Darüşşafaka Cemiyeti İş Bankası hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Açıklama kısmına isminizi, cep telefonu numaranızı ve Ayla Ergüden Anısına Bağış Kampanyası yazmanızı rica ederiz.
TR28 0006 4000 0011 0510 0027 10

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800

     

 

    

bagis@darussafaka.org 

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?