Bardak Altlığı-Ahşap

Hediyeli Bağışlar

Bardak Altlığı-Ahşap | Yılbaşı Hediyeleri 

 

Bir çocuk için kaleme, kitaba, deftere, silgiye, çantaya, kıyafete, yiyeceğe, barınmaya ya da öğretmenin maaşına dönüşen bir ürünün değeri nasıl ölçülür? Hangi insan böyle bir armağan aldığında mutlu olmaz? Bazı ürünler yaşam değiştirir, tıpkı Darüşşafaka’nın Yılbaşı Ürünleri gibi... Öğrencilerimizin yaptığı ve onların hayallerini, renklerini yansıtan resimlerle tasarladığımız yeni yıl ürünlerimizi tercih ederek, onları hayallerine bir adım daha yaklaştırmaya var mısınız? 

Darüşşafaka’da okuyan öğrencilerin tasarladığı ahşap "Bardak Altlıkları" ile içeceklerinizi iyilik ve keyifle yudumlayacaksınız!

Ebat: 10x10 cm
Malzeme: Ahşap
Bağış Tutarı: 40 TL (4 farklı tasarımdan oluşan 4'lü set)

Hediye göndermek istediğiniz kişinin adı/soyadı ve adres bilgisini  "Mesajınız" bölümüne yazabilirsiniz.

Kurumsal uygulamalarla ilgili lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme 

Detaylı Bilgi İçin
Kurumsal bağış     +90 212 939 2800 #2495 bagis@darussafaka.org
Bireysel bağış         +90 212 939 2800 #2475 bagis@darussafaka.org 
Masa takvimi, bardak altlığı (Ahşap ve fresco), yeni yıl tebrik sertifikası (Basılı ve Elektronik), puzzle
155 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” misyonuyla çocuklarımıza ortaokul 1. sınıftan lise mezuniyetine kadar tam burslu, yatılı, nitelikli eğitim olanağı sunuyoruz. Bir velimizin dediği gibi: “Bir çocuk için en büyük hediye annesi ve babasıdır. Annesini ya da babasını kaybetmiş bir çocuk içinse en büyük hediye Darüşşafaka’dır.” Siz de yeni yılda sevdikleriniz için Darüşşafaka'nın yılbaşı ürünlerini tercih ederek, onlara en büyük hediyeyi verebilirsiniz.
Darüşşafaka'ya yapılan her kuruş bağış gibi yeni yıl için hazırlanan ürünlerden elde edilen gelir de bugün ülkemizin 74 ilinden gelerek, Darüşşafaka'da okuyan 927 öğrencinin eğitiminin yanı sıra kıyafet, gıda, barınma, sağlık gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılıyor.
Darüşşafaka'nın web sitesi siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2475 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
Darüşşafaka'nın web sitesi siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bagis@darussafaka.org adresine mail atabilir ya da 0212 939 28 00 / 2495 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şimdi Bağışçımız Olun

Bardak Altlığı-Ahşap
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;