Şimdi Bağışçımız Olun

Ali Küçükoğlu Anısına Eğitim Kampanyası
.00

BKM3D Secure

Bu ödeme işlemi, kredi kartı ile 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Ali Küçükoğlu Anısına Eğitim Kampanyası

Bağış Kampanyalarımız

2011 yılında beklenmeyen bir şekilde aramızdan ayrılan Ali Küçükoğlu adına kurulan bu fon, Ali Küçükoğlu’nun eğitime verdiği değeri ve yardımsever kişiliğini Darüşşafakalı gençlerle yaşatması için ailesi tarafından oluşturulmuştur.

1958 doğumlu Ali Küçükoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirerek profesyonel iş hayatına adım atmıştır. İlerleyen süreçte kendi firmasını kurarak ticaret hayatına atılmış ve bugün hala ailesi tarafından devam ettirilmekte olan firmasıyla Türk sanayisine büyük hizmetler etmiş ve etmeyi sürdürmektedir. Kendi ilke ve değerlerini ailesine de aktararak bugün bize eğitimin yarattığı farkı gösteren örnek insanlardan biri olmuştur.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800              [email protected] 

 

 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?