Darüşşafaka Tekno-Girişimcilik Gençlik Merkezi

Akademik Projelerimize Destek

Bağışınızla Tekno Girişimcilik Gençlik Merkezine destek olabilirsiniz.

İstanbul Kalkınma Ajansı'nın (İSTKA) katkılarıyla Darüşşafaka Maslak kampüsünde hayata geçirilen Darüşşafaka Tekno-Girişimcilik Gençlik Merkezi, ilk yılında Darüşşafaka’da okuyan 9. ve 10. sınıf öğrencilerine hizmet verdikten sonra, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı itibarıyla farklı seviye ve okullardan tüm öğrencilere kapılarını açmıştır.

Merkez, gençlerin çevre, elektronik, yazılım, mekatronik-robotik, haberleşme alanlarında teknolojik bilgi birikimlerini ve farkındalıklarını artıracak, girişimcilik kapasitelerini güçlendirecek, iş gücü piyasasına girişlerini hızlandıracak ve meslek seçimlerine yön vermek amacıyla tasarlanmıştır.

Uygulanan program kapsamında öğrencilere girişimcilik eğitimleri de veren merkez, eğitim ve söyleşiler aracılığıyla gençleri teknoloji alanında iş kurmalarını sağlayacak bilgi ve yetkinliklerle donatmak, iş dünyası ile iş birlikleri geliştirmelerini sağlamak ve yaratıcılıklarını geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bağışlarınızla Darüşşafaka Tekno-Girişimcilik Gençlik Merkezi’ne destek vererek, Türkiye’nin ve gençlerimizin geleceğe daha güvenle bakmasını sağlayabilirsiniz.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org 

Şimdi Bağışçımız Olun

Darüşşafaka Tekno-Girişimcilik Gençlik Merkezi
.00
Bugünden başlayarak takip eden ayların 2. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;