Model UN

Akademik Projelerimize Destek

MUN Kulübü çalışmaları kapsamında münazara tekniklerini öğrenen ve bu kapsamda düzenlenen uluslararası yarışmalara katılan Darüşşafaka Lisesi öğrencileri, tüm dünyayı ilgilendiren sorunlar karşısında görüşlerini paylaşmayı, bunlar üzerinde düşünmeyi ve görüşlerini savunmayı öğrenmektedirler.

Birleşmiş Milletler’in gündemindeki konular ele alan bu konferanslarda öğrenciler, Birleşmiş Milletler’de temsil edilen ülke ve uluslararası organizasyonları (insan hakları örgütleri gibi) birebir temsil eden öğrenciler, bir yandan araştırma ve fikirlerini ifade etme becerilerini geliştirirken, bir yandan da resmi dokümanlar hazırlamayı öğrenip, topluluk karşısında konuşma ve ikna becerilerini güçlendirirler. 

Bu konferanslara katılan öğrenciler, dünya gündemindeki konulara kişisel değil, ekip ruhuyla bakmayı, kavga ederek değil, tartışarak çözüm üretmeyi, yıkıcı değil, yapıcı olmayı ve savaşçı değil, barışçı olmayı öğrenirler.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

 

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org 

Şimdi Bağışçımız Olun

Model UN
.00
Bugünden başlayarak takip eden ayların 3. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;