Araştırmacı Çocuk

Akademik Projelerimize Destek

Darüşşafaka Cemiyeti, öğrencilerinin bilimsel araştırmanın temel süreç ve ilkelerini daha iyi kavrayabilmelerini sağlamak amacıyla, 2010-2011 eğitim-öğretim yılında Araştırmacı Çocuk Merkezi ile bir işbirliği çalışması başlattı. 

Tüm 5’inci sınıf öğrencilerinin katıldığı Araştırmacı Çocuk Programı’nda öğrenciler, bilimsel araştırmanın basamaklarını öğreniyor, araştırma yürütüyor, sorgulamanın yanı sıra günlük tutma, planlı çalışma, kaynak tarama, rapor yazma, sunum hazırlama ve sunma becerisi kazanıyor. Program kapsamında öğretmen eğitimleri de gerçekleştiriliyor.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2475              bagis@darussafaka.org 

Şimdi Bağışçımız Olun

Araştırmacı Çocuk
.00
Bugünden başlayarak takip eden ayların 3. haftasında düzenli çekim yapılacaktır. Aylık düzenli bağış iptali için darussafaka@darussafaka.org'a e-posta gönderebilirsiniz.
Ödeme Kanalı

Bu ödeme işlemi, 3D-Secure güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Kredi Kartı ile Devam Edin  

Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin  
Bilgileriniz
100 karakter kaldı
Detaylı Bilgileriniz
Darüşşafaka'lı iseniz;