Şimdi Bağışçımız Olun

Adak Kurban Bağışı
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

Adak Kurban Bağışı

Genel Bağışlar

Adak Kurban Bağışı

Değerli Bağışçılarımız, stoklarımızda yemekhanemizin ihtiyacı olan et mevcut olduğu için geçici bir süre adak bağışı kabul edemiyoruz.  Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kurban Bayramı Bağışı Yapmak İçin Buraya Tıklayınız.

Adak bağışlarınızla et ihtiyacımızı karşılıyoruz.

Adak bağışları et stok durumumuz göz önünde bulundurularak belirli aralıklarla kabul edilmektedir. Kesilen adaklar, 7 gün ve 24 saatini okulumuzda geçiren 1.000’e yakın öğrencimizin et ihtiyacında kullanılmaktadır.

Adak bağışınız yedi hissede bir büyükbaş kesimi olarak gerçekleştirilmektedir. 1.500 TL bir hisse bedelinin bağış tutarıdır. Adak etleri, okulumuzun yemekhanelerinde kullanıldığı için, kesimler tek tek değil, gruplar halinde yapılmaktadır. Öğrencilerimizin tatilde olduğu yaz döneminde yaptığınız adak bağışlarının kesimi ise öğrencilerimiz okula döndükten sonra gerçekleştirilir. Kesimden önce adak kurban bağışında bulunan bağışçılarımız, kesim yeri ve saati hakkında telefon veya email ile bilgilendirilir. Dileyen bağışçılarımız, dini kurallara uygun olarak modern mezbahalarda gerçekleştirilen kesimlere katılabilir. Kesime katılamayan bağışçılarımızla kesim tutanakları daha sonra email yoluyla paylaşılır.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
+90 212 939 2800 #2494              bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?