Şimdi Bağışçımız Olun

23 Nisan - Resimli Çıkartma Seti
Bu bağış türü geçici olarak kapalıdır.

23 Nisan - Resimli Çıkartma Seti

Özel Gün Bağışları

En anlamlı 23 Nisan hediyesi: Resimli Çıkartma Seti

Darüşşafaka'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel hazırladığı 23 Nisan Resimli Çıkartma Seti'ni tercih ederek, hem babası veya annesi hayatta olayan, maddi olanakları yetersiz Darüşşafakalı öğrencilerin eğitimine destek olabilirsiniz hem de çocuğunuza anlamlı bir armağan verebilirsiniz.

Ebat: A5 üzerine 6'lı resimli çıkartma seti
Bağış Tutarı: 1 adet set 30 TL - adetler stoklar ile sınırlıdır

Sevdiklerinize resimli çıkartma seti hediye edin

Çocuklarınıza, sevdiklerinize, çalışanlarınızın çocuklarına hediye edeceğiniz 23 Nisan Resimli Çıkartma Setimizle bağışçı olmanın mutluluğunu ve huzurunu onlara da yaşabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye göndermek için "Hediye Paketi Tercihiniz" alanından Ürün Hediye paketine konsun seçeneğini seçmelisiniz.

Hediye paketi: "Ürün hediye paketine konsun" seçeneğinde 1 adet ürün gönderebilmekteyiz. "Hediye paketi ürünün yanında gönderilsin" seçeneğinde ise istediğiniz adette ürün ve hediye paketi ile ilerleyebilirsiniz.

Ürünler, Darüşşafaka tarafından en kısa sürede (pandemi tedbirleri kapsamında azami 5-7 iş günü içinde) kargo şirketine teslim edilmekte ve sadece yurtiçine kargolanmaktadır. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. *Pandemi tedbirlerinin süresinde değişiklik olması durumunda gönderimler durdurulabilir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin
Bireysel bağış +90 212 939 2800 #2494   bagis@darussafaka.org  
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?