Şimdi Bağışçımız Olun

Genel Bağış
.00

3D Secure Bu ödeme işlemi, 3D-Secure ⇣ güvenlik sistemini kullanarak gerçekleşecektir.

Devam Edin

BKM Express Bu ödeme şeklini seçip formu tamamladığınızda www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilir ya da yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz. İşleminizi tamamladıktan sonra otomatik olarak Darüşşafaka.org sitesine döneceksiniz.

BKM Express ile Devam Edin

Genel Bağış

Genel Bağışlar

1863'ten bu yana eğitimle yaşamları değiştiriyoruz

Yeteneği arayan bir sınavla Van’dan 10 yaşındaki bir kız çocuğunun yolunu açacaksınız.

157 yıldır nitelikli eğitime açılan kapıdan içeri girerken hukuk okumak isteyen Fatma’nın hayallerinin gerçek olması için ona yaşamını değiştirecek fiziki, sosyal, kültürel bir ortam ve en ileri eğitim teknolojisini sunacaksınız.

Her yıl küçülen elbiselerini yenilerken büyüdüğünü, olgunlaştığını göreceksiniz.

O da ablaları ve ağabeyleri gibi bir dans yarışmasında, bir resim yarışmasında, bir TÜBİTAK yarışmasında, bir satranç yarışmasında, bir spor yarışmasında, bir edebiyat yarışmasında, bir fizik, kimya, matematik yarışmasında Darüşşafaka adına ödüller alacak.

Yaptığı robotla yurt dışında ülkesini temsil edecek ve ödüllerle geri gelecek.

Küçük bir kız çocuğu olarak girdiği Darüşşafaka’dan yaşam boyu öğrenen, evrensel değerleri benimsemiş, özgüvenli, ülkesine ve topluma karşı sorumluluklarının bilincinde Atatürk’ün izinde iyi bir yurttaş olarak ayrılmasını sağlayacaksınız.

Ardından milyonlarca genç arasından sıyrılıp tam da hedeflediği gibi Türkiye’nin en iyi hukuk fakültesine girmesini sağlayacak, üniversite eğitimi boyunca da yanında olacaksınız.

1863 yılından bu yana sizlerin desteğiyle eğitimle yaşamları değiştiriyor, bitmeyen bir hikaye yazıyoruz.

Dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışla, 7 gün 24 saatini Darüşşafaka’da geçiren öğrencilerimizin hem eğitim, hem de sosyal-kültürel yaşamlarını zenginleştirerek onların birer dünya vatandaşı olarak yetişmelerine ve “Eğitimde Fırsat Eşitliği” misyonumuza destek olabilirsiniz.

Bilgi: Düzenli Bağış talimatı sadece kredi kartı ile verilebilmektedir. Banka kartı ile tek seferlik bağış yapılabilmektedir.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Hakkında Bilgilendirme

Detaylı Bilgi İçin

+90 212 939 2800               bagis@darussafaka.org 
 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?